Oczarowana - Jill Shalvis

Autorka: Jill ShalvisTytuł: OczarowanaWydawnictwo:
Maddie wiedzie dosyć skomplikowane życie, ale wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy kobieta jednocześnie traci chłopaka i pracę. Dodatkowo okazuje się, że matka zostawiła w spadku Maddie i jej siostrom hotel, o którym nigdy wcześniej nie słyszała.
Kobieta jedzie zobaczyć posiadłość i już pierwszego dnia pobytu poznaje Jaxa, przystojnego i bardzo tajemniczego mężczyznę.
Ale to nie wszystko. Na miejscu okazuje się, że siostry nie mają zamiaru zatrzymać hotelu, bowiem nie generuje żadnych zysków, a matka nie zostawiła pieniędzy, które można włożyć w remont.

Historia sióstr również jest skomplikowana, bowiem każda z nich wychowywana był przez innego ojca. Wszystkie mają tę samą matkę, która nie chciała się nimi zajmować, dlatego też kobiety tak bardzo się różnią. Najstarsza Tara wiedzie odpowiedzialne i bardzo poukładane życie. Ma wspaniałego męża, a jej życie to pasmo sukcesów, przynajmniej tak ciągle utrzymuje, Maddie jest ta środkową siostrą i jest najbardziej nieśmiała i wycofana, Chloe to najmłodsza z całej trójki i jest chyba najbardziej szalona. Nigdy nie myśli o tym co będzie, żyje chwilą i tego też stara się nauczyć siostry.
Cała trójka świetnie się uzupełnia i czytanie książki z takimi bohaterkami to czysta przyjemność.
Czy kobiety zatrzymają hotel? Jaką tajemnicę skrywa Jax?
Zapraszam do książki.

Uwielbiam tego typu opowieści! Świetnie poprawiają humor, są lekkie i bardzo odprężające.
"Oczarowana" to historia przede wszystkim o miłości. O miłości do sióstr, o miłości do rodziców, o miłości do miejsca i do mężczyzny. Hotel to tylko ten łącznik, który miał sprawić, że siostry złapią wspólny język. Matka kobiet mimo, że nie zajmowała się dziewczynami świetnie je znała i bardzo zależało jej aby kobiety się wspierały i nie straciły ze sobą kontaktu. Czy jej się to udało dowiecie się z książki:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka