Recepta na miłość - Barbara O'Neal + konkurs

Autorka: Barbara O'Neal
Tytuł: Recepta na miłość
Wydawnictwo:Takie książki to balsam dla duszy i ciała. Czasami po lekturach, które podejmują trudne, przykre, a czasami straszne tematy, lubię dla odmiany przeczytać książkę, która naładuje mnie pozytywnymi emocjami.

Tak było z "Receptą na miłość". Książka do bólu ciepła, optymistyczna i dająca nadzieję.

Ramona ma 40 lat i trudne życie za sobą. Mając piętnaście lat urodziła swoją córkę, która już ma męża - żołnierza będącego na misji, właśnie jest w ciąży i dodatkowo na głowę spada jej nastoletnia pasierbica.
Być może wszystko inaczej by się ułożyło gdyby mąż Sophie nie został ranny w Afganistanie. Kobieta jest zmuszona zostawić pasierbicę z mamą, a sama udać się do męża, który leży w jednym z tamtejszych szpitali.

Katie to bardzo zagubiona dziewczynka, która ląduje u zupełnie obcych ludzi. Jest nieufna i lękliwa. Ramona choć problemy jej się piętrzą, stara się zapewnić dziewczynce dobrą opiekę. Nie wspomniałam Wam także o tym, że Ramona jest właścicielką piekarni i z jej rąk wychodzą wspaniałe cuda. Aromatyczne chleby, pyszne ciasta i ciasteczka! Niestety w dobie kryzysu piekarnia podupada i kobieta choć pełna marzeń nie bardzo potrafi się już utrzymać na rynku. Dodatkowo ma ciągle problemy z domem: tu coś odpadnie, tu pęknie rura, a wszystko niestety kosztuje.
Ta książka to także mini zeszyt z przepisami, które sami możemy sprawdzić u siebie w domu! I właśnie takie połączenia są najlepsze!

Jak Katie odnajdzie się w nowym domu? Co z Sophie i jej mężem? Czy Ramona w końcu odzyska spokój? A może znajdzie także i miłość?
Zapraszam do wielopokoleniowej ciepłej niczym świeże bułeczki powieści, która za sprawą magicznej różdżki poprawi Wam nastrój!

*********************************************************************************

Do oddania mam jeden egzemplarz tej uroczej książki:)

 Kto chętny?
Proszę o zapisy tutaj pod postem do 7.03, a zwycięzcę ogłoszę w Dzień Kobiet, w końcu to literatura typowo kobieca!
Będzie mi miło jeżeli poinformujecie o konkursie swoich znajomych:) Można na FB, lub ma blogu jak kto woli.
Warunkiem wzięcia udziału jest także odpowiedź na pytanie:

Jaka jest Wasza recepta na miłość?

Zapraszam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka