Meksykańska miłość - Karolina Pastuszak

Autorka:  Karolina Pastuszak
Tytuł: Meksykańska miłość
Wydawnictwo:


Takie książki są świetne na okres zimowy. Zawinięci w koc z parującą obok herbatą, możemy przenieść się do gorącego Meksyku, gdzie nasza główna bohaterka w japonkach oddaje się rekreacji i drobnym flirtom.

Ola postanawia rzucić wszystko i pojechać do Meksyku na staż. Choć na początku targana wątpliwościami co do słuszności swojej decyzji, szybko dochodzi do wniosku, że w sumie dzieci nie zostawia, jedzie do pracy, a nie bawić się całymi tygodniami no i ta przygoda!
Już w samolocie poznaje przystojnego Louisa, a na miejscu w pracy czekają ją sami przystojniacy. Omdlewająco piękny kobieciarz Santiago oraz mroczny i nieco gburowaty Diego.
Jak się pewnie domyślacie oboje będą odgrywać dużą rolę w życiu Oli, ale jaką? Tego nie zdradzę.

"Meksykańska miłość" to lekka opowieść o poszukiwaniu miłości w gorącym Meksyku. To także opowieść o przyjaźni, pracy i wzajemnym zaufaniu. Ola choć na początku nieco zagubiona, szybko zaprzyjaźnia się z żywiołową Carmen. Carmen zaś jest ucieleśnieniem marzeń kobiet o idealnej przyjaciółce:)
Generalnie książka choć trochę przewidywalna jest świetną rozrywką oraz ma bardzo wciągającą akcję.
Jeżeli macie ochotę choć na chwilę wyrwać się do gorącego Meksyku pełnego miłosnych niespodzianek koniecznie do łóżka weźcie "Meksykańską miłość".
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka