Dom na Sycylii - Rosanna Ley + 1 egzemplarz do wygrania

Autorka: Rosanna Ley
Tytuł: Dom na Sycylii
Wydawnictwo:
Tess do tej pory ciągle miała pod górkę. Gdy zaszła w ciążę, zostawił ją ówczesny partner, skazując ją tym samym na samotne macierzyństwo.
Teraz gdy Ginny jest już prawie dorosła pojawiają się inne problemy, które uniemożliwiają Tess życie pełną piersią. Do tego dochodzi nieudany związen z Robinem - żonatym facetem, który obiecuje gruszki na wierzbie i tajemnice mamy Tess - Flavii.

Flavia to sycylijka, która uciekła ze swojego kraju w poszukiwaniu miłości i wolności. Nie chce wracać do tego co było, ponieważ bolesna przeszłość za dużo ją kosztuje. Tess nie rozumie postawy matki i bardzo chciałaby dowiedzieć się co takiego się stało, że matka tak drastycznie postąpiła.
Gdy więc okazuje się, że Tess w spadku otrzymała przepiękną Villę Sirena, w której kiedyś mieszkała mama, wie, że to jedyna szansa na odkrycie tego, co ukrywa mama.
Co czeka Tess na miejscu? Dlaczego Flavia uciekła i zerwała więzi z rodziną?
Zapraszam do wspaniałej lektury!

Przyznam, że książka jest fantastyczna! Już dawno z takim zaangażowaniem nie czytałam książki. Trzy historie, trzy różne punkty widzenia.
Ginny choć młoda ma wiele problemów. Nie dogaduje się z matką, która zmusza dziewczynę do podjęcia studiów. Ginny wcale nie ma takiego zamiaru, ale boi się powiedzieć o tym matce.
Tess, pragnie prawdziwej miłości, a także chciałabym zbadać swoje korzenie rodzinne. Niestety mama niczego jej nie ułatwia.
Flavia nie chce przed córką udawać, ale nie chce także wracać do przeszłości.
Czy uda im się znaleźć wspólny język?

Wspaniała pełna ciepła i poszukiwań książka, zachwyca i pochłania czytelnika w całości. Wspaniałe aromaty sycylijskiego jedzenia unoszą się nad książką sprawiając, że trudno się od niej oderwać. Do tego nutka tajemnicy, zaginiony skarb, nieposkromiona miłość, pasjonująca namiętność, a także niebezpieczeństwo.
Prawda, że brzmi wspaniale?
Książkę polecam:)


*********************************************************

Jeżeli macie ochotę otrzymać książkę ode mnie, zapraszam do zostawiania pod tym postem informacji wraz z e-mailem.
Można także zapisywać się na FB i podwoić swoje szanse.
Zapraszam.
Będę wdzięczna za umieszczenie informacji o konkursie na blogach lub FB.Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka