Szczęściara - Jill Shalvis

Autorka: Jill Shalvis
Tytuł: Szczęściara
Wydawnictwo:
Uwielbiam książki Jill Shalvis. Choć z góry można założyć jak cała historia się skończy, to autorka pisze w taki sposób, że od książki trudno się oderwać, a do miasteczkowej społeczności czytelnik przyzwyczaja się bardzo szybko.

Mallory zapewne oddałaby potrzebującemu ostatnią kromkę chleba. Taka już jest: pierwsza do pomocy, oddana, miła, współczująca i grzeczna, o tym nie można zapomnieć. Przed laty obiecała siostrze, że będzie grzeczna i tego się trzyma. Do czasu.

Gdy w miasteczku rozpętała się burza, skrzyżowały się drogi Mallory i Tya. Tych dwoje taki się różni jak dzień i noc, mimo to coś ich do siebie przyciąga. Mallory pragnie prawdziwej miłości, Ty nie chce się wiązać na dłużej. Tragiczna przeszłość oraz nieufność nie pozwalają mu angażować się w związek.
Czy Mallory skruszy serce wojskowego? Czy Ty pokocha tę ufną i dobrą kobietę?
Przekonajcie się sami!

Gościć w Lucky Harbor to jak zwykle była sama przyjemność. Nic nie mogę nic na to poradzić ale naprawdę lubię klimat tych książek. Mają w sobie coś takiego, że czytelnik nie potrafi się od nich oderwać. Zarówno ta jak i poprzednie książki autorki są czymś wyjątkowym. Nie chodzi mi oczywiście o ocenianie książki w sensie czy jest ambitna czy też nie, bo romans to romans. Ale sami wiecie, że romans, romansowi nierówny. Książki Jill Shalvis są delikatne, subtelne i opowiadają historię pięknej miłości, a ja bardzo to cenię:)
Dlatego jeżeli jeszcze nie czytaliście "Szczęściary" bardzo Wam ją polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka