Kalendarz z nowymi przepisami Siostry Anastazji

Tytuł: Kalendarz z nowymi przepisami siostry Anastazji
Wydawnictwo:Już czas aby pomyśleć o nowym kalendarzu. Jego wybór jest dosyć ważny, ponieważ musimy przemyśleć do czego będzie nam służył. Czy będzie on pełnił tylko funkcję informacyjną, czy będziemy robić w nim notatki, czy może tak jak w przypadku tego kalendarza, będzie podpowiadał nam co możemy zjeść.

Siostry Anastazji przedstawiać chyba nie trzeba, ale dla przypomnienia dodam, że jest autorką wielu wspaniałych książek kucharskich, z których mnóstwo osób korzysta, a ciasta wychodzą zawsze pyszne. Znajdziecie u mnie kilka recenzji książek siostry Anastazji:

100 nowych ciast
Wielka księga ciast
123 sałatki i surówki

Tym razem na rynku wydawniczym pojawił się kalendarz ścienny. Śliczny, wydany na śliskim kredowym papierze, z pewnością będzie idealnie pasował do każdej kuchni.

W środku znajdziemy pysznie wyglądające potrawy, jedna na jeden miesiąc, które możemy wypróbować i sami sprawdzić czy będzie to hit miesiąca, czy też nie.
Najlepsze w kalendarzu są przysłowia, zdziwiłam się, bo wielu z nich nie znałam, a ludowe mądrości czasami się sprawdzają.
Według kalendarza: "Początki sierpnia pogodne wróżą zimy łagodne" jak widzicie czasami kalendarz potrafi odpowiedzieć na wiele męczących nas pytań;)
Trochę brakuje mi miejsca na notatki, a dla mnie one są bardzo ważne. O ile w kalendarzu osobistym zapisuje moje ważne informacje, to na ściennym jest u mnie zwyczaj pisania o wizytach u lekarza, kontrolach i tak dalej. W tym kalendarzu nie ma na to miejsca, ale on też spełnia w całości funkcję estetyczną, dlatego gdy będziecie się zastanawiać jaki kalendarz wybrać, weźcie to pod uwagę.

Cena kalendarza, to trochę ponad 10zł, więc jest całkiem przyzwoita:)
Polecam
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka