Jackie czy Marilyn? Ponadczasowe lekcje stylu - Pamela Keogh

Autorka: Pamela Keogh
Tytuł: Jackie czy Marilyn? Ponadczasowe lekcje stylu
Wydawnictwo:Zapewne przynajmniej część z Was jest zafascynowana stylem Jackie czy Marilyn. Ich klasą, seksapilem i pewnością siebie. Teraz już nie musicie zastanawiać się jak one to robiły, bo oto jest! Fantastyczny poradnik, który powinien znaleźć się na liście każdej kobiety pragnącej być stylową i pewną siebie.

Dlaczego warto przeczytać?

Książka zachwyciła mnie od pierwszych stron, nie tylko ze względu na wyjątkowe wydanie książki, które zaraz Wam opiszę, ale także ze względu na elementy biograficzne Jackie oraz Marylin, oraz niezwykle ciekawe wszelkiego rodzaju wskazówki.

Co znajdziemy w środku?
  
Książka została wydana w pięknej twardej oprawie na kredowym papierze. Już sam wygląd jest stylowy i idealnie odzwierciedla charakter książki. Pewnie zastanawiacie się co jeszcze znajdziecie w środku. 
Otóż same fajne rzeczy:
- wskazówki dotyczące mężczyzn, randek, urody, kreacji i odżywiania
- przepisy kulinarne
- plotki oraz ciekawostki historyczne
- a także wszelkiego rodzaju psychotesty, które pozwolą Wam określić, czy jesteście bardziej podobne do Marylin czy do Jackie.
Do tego w środku czekają na Was urocze, naprawdę prześliczne rysunki.Ta książka to idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety!
Polecam
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka