Zanim się pojawiłeś - Jojo Moyes

Autorka: Jojo Moyes
Tytuł: Zanim się pojawiłeś
Wydawnictwo:
Lou w rodzinie traktowana jest trochę jak nieudacznik.
Od 6 lat pracuje w knajpce, która nie daje jej żadnej możliwości rozwoju i choć Lou jest zadowolona to i tak często staje się obiektem drwin najbliższych.

Ciągle krytykują jej styl ubioru, fakt, że jej chłopak jeszcze jej się nie oświadczył także jest powodem do dokuczania. Choć rodzice bardzo kochają córkę, nie potrafią zrozumieć dlaczego nic nie robi ze swoim życiem.

Gdy Lou traci pracę wszystko się zmienia. Praca w knajpce, choć mało rozwijająca była dużym źródłem dochodu w rodzinie, w której pracuje tylko ojciec Lou. Kobieta jest zmuszona szybko znaleźć zastępczą pracę i tak właśnie trafia do Willa- sparaliżowanego mężczyzny, który uległ dwa lata temu wypadkowi drogowemu.

Will to zupełne przeciwieństwo Lou. Kiedyś był bardzo aktywny i uwielbiał swój styl życia. Teraz nic mu już z niego nie zostało i nie ma zamiaru dłużej tak żyć. Jest sfrustrowany, zmęczony ciągłymi skurczami i bólem a także nieszczęśliwy
Gdy Lou i Will zaczynają się poznawać, nie wiedzą jeszcze ile ta znajomość w ich życiu zmieni.

"Zanim się pojawiłeś" to już kolejna książka z serii "Leniwa niedziela" i jak tak dalej pójdzie, ta seria stanie się moją ulubioną. Ta książka mnie oczarowała, sprawiła, że przez pół nocy płakałam nad Willem, nad Lou i nad całą tą historią.
Och, co tu dużo mówić, pokochałam ich strasznie! Tak bardzo im kibicowałam i miałam wielką nadzieję na happy end. Oczywiście nie będę zdradzała całej historii, choć bardzo chciałabym.

Jojo Moyes ma genialny styl, z taką wprawą i jednocześnie z delikatnością przekazała czytelnikowi tę piękną opowieść, że nie sposób jest o niej szybko zapomnieć.
"Zanim się pojawiłeś" to chyba jedna z piękniejszych opowieści o miłości, którą miałam ostatnio okazję czytać.
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka