Życie jest słodkie - Frances i Ginger Park

Autorki:  Frances i Ginger Park
Tytuł: Życie jest słodkie
Wydawnictwo:
Tytuł tej książki zdecydowanie powinien brzmieć "Czekolada, czekolada". Ktokolwiek się mnie pytał co aktualnie czytam odpowiadałam, że fajną książkę "Czekolada, czekolada" a fakt, że tytuł brzmi "Życie jest słodkie" to już inna sprawa.

Frances i Ginger właśnie szukają swojej drogi w życiu. Ich przygoda z czekoladą zaczęła się gdy były małe i dostały swój pierwszy piekarnik dla dzieci.
Miłość do czekolady z każdym rokiem się rozwijała, aż kobiety doszły do wniosku, że bez czekolady nie ma życia.
Po śmierci ojca postanowiły zainwestować pieniądze, które im zostawił w mały sklepik, w którym stworzą czekoladowy raj i który właśnie nazywa się Czekolada, czekolada.
Ale czy taki pomysł to klucz do sukcesu?

"Życie jest słodkie" to prawdziwa historia dwóch sióstr Park, które z miłości do czekolady stworzyły sklep, w którym nie tylko można kupić czekoladę, ale w którym można porozmawiać, w którym rozwijają się pierwsze przyjaźnie i w którym niepozorna czekolada staje się łącznikiem różnych kultur.
Wydawca lojalnie uprzedza czytelnika, że książka pobudza apetyt i z tym muszą się zgodzić. Wszystkie te smaki i zapachy czekolady niesamowicie pobudzają i nie sposób zapanować nad przymusem zjedzenia choćby kawałka czegoś czekoladowego.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka