Był sobie książę - Rachel Hauck


Autorka: Rachel Hauck
Tytuł: Był sobie książę
Wydawnictwo:


 
Susanna Tritt  od zawsze miała plan. Chciała poślubić Adama, mieć gromadkę dzieci i żyć długo i szczęśliwie. Niestety mimo 12 wspólnych lat, kobieta nie doczekała się pierścionka na palcu ani żadnych obietnic. Gdy Adam wraca po kolejnej misji do domu i zaprasza ją na plażę, Suz wie, że ten moment właśnie nastąpi. W końcu będzie szczęśliwą narzeczoną, a później zorganizuje wspaniały ślub, będzie idealną żoną, mamą, a kiedyś nawet babcią, kto wie?


Gdy Adam oświadcza, że to koniec, Suz nie wierzy w to co słyszy. Jej świat w jednej chwili wali się jak domek z kart. A co z planem? Co z miłością na całe życie? Co z księciem na białym koniu?!
 Po tej traumatycznej wiadomości, kobieta usilnie stara się odbudować swoje życie, ale rzeczywistość czasami potrafi załamać człowieka.

Książę Nathaniel właśnie spędza swoje najprawdopodobniej ostatnie wakacje jako Nate. Jego ojciec umiera, a on musi przejąć panowanie nad królestwem. Dla młodego chłopaka poszukującego swojego miejsca w życiu i miłości, taka kolej rzeczy wcale nie jest spełnieniem marzeń.
Gdy poznaje Suz, jego życie całkowicie się zmienia. Wie jednak, że jego obowiązki i bardzo napięta sytuacja polityczna spowoduje, że Suz nie zostanie zaakceptowana jako możliwa małżonka, a książę coraz poważniej o tym myśli. Czy tych dwoje ma szansę?


Przyznam, że uwielbiam takie opowieści. Każda kobieta gdzieś tam marzy o takim królewskim życiu. O pięknych balach, sukniach, o wirowaniu na parkiecie z księciem u boku i tak dalej. "Był sobie książę" to piękna opowieść o miłości, o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi, o trudnych wyborach, o rodzinie i o Bogu.
Jeżeli lubicie takie magiczne książki, tę polecam. Jestem pewna, że spodoba się wszystkim tym, którzy lubią marzyć:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka