Spacer w parku się w parku - Jill Mansell

Autorka: Jill Mansell
Tytuł: Spacer w parku
Wydawnictwo:
 Lara mając szesnaście lat została wyrzucona z domu przez swojego ojca. Nie mając gdzie się podziać zamieszkała z ciocią i urodziła swoją córeczkę. Trzynaście lat później, ojciec umiera, a Lara wraca do rodzinnego miasteczka aby zmierzyć się z przeszłością.

Na miejscu okazuje się, że miejsce nie tylko się nie zmieniło, ale zostali w nim także najważniejsi dla Lary ludzie. Przyjaciółka Evie i ojciec Gigi-córki Lary, Flynn.
Wkrótce nasza bohaterka odkryje nie tylko sekrety swojej przeszłości, ale także zrozumie, że czasami warto dać szansę.

"Spacer w parku" to bardzo ciekawa i wciągająca opowieść o samotnym rodzicielstwie, przyjaźni, zapomnianej miłości, a także o błędach przeszłości i przebaczeniu. Polubiłam wszystkich bohaterów i trudno było mi się rozstać z nimi. Moje serce podbiła Gigi, mądra, dowcipna i niezwykle inteligentna dziewczyna, która dopiero co wchodzi w dorosłe życie. Pokochałam Nettie, żywiołową ciotkę z gospodarstwem, wrażliwego Dona-właściciela sklepu jubilerskiego, mogłabym tak wymieniać bez końca.
Mimo całej mojej sympatii do bohaterów w książce brakowało mi wątków romantycznych. Jak dla mnie autorka najlepsze zostawiła na sam koniec, aż chciałoby się więcej.

"Spacer w parku" to powieść, która z pewnością umili każdemu czytelnikowi czas, który jej poświęci.
Polecam!

3 komentarze :

  1. Też mi się podobała, czekam na kontynuację;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cały czas byłam przekonana, że "Spacer w parku" to lekkie czytadło, ale widzę, że myliłam się. Tematyka intryguje mnie, więc dam szansę tej powieści, bo widzę, że warto. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Już słyszałam o tej książce i jestem bardzo jej ciekawa, będę jej szukać :)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka