Co z ciebie za matka - Paula Daly

Autorka: Paula Daly
Tytuł: Co z ciebie za matka
Wydawnictwo:
Lisa, to zapracowana mama trójki dzieci. Przez swoją nieuwagę popełnia błąd, który zmienia całe jej życie.

Gdy okazuje się, że zaginęła Lucinda, córka najlepszej przyjaciółki, Lisa jest w szoku. Okazuje się, że dziewczynka miała być w domu razem z córką Lisy. Tak się jednak nie stało.

Wszyscy obwiniają Lisę, mają do niej pretensje i żal, a dziewczynki jak nie było tak nie ma.
Wkrótce okazuje się, że w tym spokojnym miasteczku nic nie jest takie jakie powinno być, a ludzie, których znamy, są kimś zupełnie innym.

"Co z ciebie za matka" to książka, która od samego początku nie tylko angażuje czytelnika, ale także sprawia, że ciągle się o nie myśli, analizuje, szuka się winnego i zastanawia się co też mogło stać się z dziewczynką.
Autorka ma świetny styl pisania i z tak popularnego tematu, który namiętnie pojawia się w książkach, chodzi oczywiście o porwanie, stworzyła książkę, która zaskakuje i daje do myślenia.
Ja zastanawiałam się prawie do samego końca kto mógł porwać dziewczynkę i co z nią zrobić, analizowałam, wykreślałam kolejnych podejrzanych, a koniec i tak mnie totalnie zaskoczył.

Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona. Bo akcja prócz tego, że skupia się głównie na zaginionej dziewczynce, porusza także temat zaburzeń psychicznych, pedofilii, kłopotów małżeńskich i życia codziennego.
Jeżeli macie ochotę na książkę, która do samego końca będzie trzymała Was w napięciu, polecam tę.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka