Uratuj mnie - Rachel Gibson

Autorka: Rachel Gibson
Tytuł: Uratuj mnie
Wydawnictwo: 
Sadie to młoda i niezależna singielka. Nie żeby była singielką z wyboru, ale jakoś nie było jej po drodze z innymi mężczyznami, z którymi łączył ją tylko przypadkowy seks.

Po kilku latach jest zmuszona wrócić do rodzinnego miasteczka na ślub kuzynki. Prócz tego, że będzie najstarszą druhną na ślubie, będzie musiała także znieść docinki rodziny na temat braku kandydata na męża, chłód ze strony ojca i wścibskie spojrzenia sąsiadów. I pewnie by tak było gdyby kobieta po drodze nie spotkała weterana wojennego Vince'a.

Vince to już inna historia. On z wyboru jest sam, ponieważ nie ma ochoty angażować się w stały związek, z którego wynika więcej problemów niż może być pożytku.
Szybko okazuje się, że tych dwoje łączy coś więcej niż przypadek, ale czy możliwe jest stworzenie związku gdy się go nie chce?
Co takiego ukrywa mężczyzna? Jakie demony przeszłości tak bardzo go męczą, że nie może stworzyć związku? Czy Sadie zdoła go uratować? A może to on ją uratuje?

"Uratuj mnie" to lekka i dosyć przyjemna, choć oklepana książka. Romans napisany szablonowo, bez elementów zaskoczenia, z pięknymi i idealnymi bohaterami w tle. Standard. Mimo to muszę przyznać,  że książka jest dobrym sposobem na odprężenie się po ciężkim i męczącym dniu.
Z pewnością warto ją mieć na uwadze.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka