Kocham Paryż - Isabelle Lafleche


Autorka: Isabelle Lafleche
Tytuł: Kocham Paryż
Wydawnictwo:
Pamiętacie jeszcze książkę: "Kocham Nowy Jork"?
Jeżeli nie to zachęcam do przeczytania recenzji:
Kocham Nowy Jork (klik)

"Kocham Paryż" to kontynuacja te książki, w której spotykamy Catherine Lampert, wziętą prawniczkę, której losy porwały wiele czytelniczek.
Nasza bohaterka właśnie zaczyna swoją nową pracę u Diora. Przenosi się do Paryża do swojego ukochanego przywożąc ze sobą tonę ubrań i rzeczy, których niestety nie ma gdzie pomieścić.
W nowym miejscu czekają na nią nie tylko nowe wyzwania ale także intrygi, niebezpieczne sytuacje, kłopoty, a także listy z pogróżkami, a miłość i związek z ukochanym będą wisieć na włosku.


"Kocham Paryż" to nie tylko kontynuacja poprzedniej części, ale także fascynująca podróż przez Paryż. Dzięki autorce możemy uczestniczyć w życiu wielkiej marki, odwiedzamy najlepsze restauracje i cukiernie, a także ekskluzywne sklepy.
Przyznam, że jestem nieco zawiedziona, bo pierwsza część była dużo lepsza, choć tutaj autorka zdecydowanie poprawiła jakość opisów.
Czasami denerwowało mnie zachowanie głównej bohaterki. Była infantylna i zachowywała się jak nastolatka. Jedno spojrzenie innego mężczyzny i była gotowa zdradzić ukochanego, a przecież rzuciła prawie wszystko, żeby być z nim w Paryżu.

Mimo kilku niedociągnięć książkę polecam, bo w całości tworzą fajną całość:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka