Zimowe sny - Richard Paul Evans

Autor: Richard Paul Evans
Tytuł: Zimowe sny
Wydawnictwo:
Joseph to przedostatni z trzynastu braci. Pracuje w rodzinnej firmie, tak zresztą jak i jego bracia. Jest także z wzajemnością zakochany w swojej dziewczynie. Prócz tego, że ma udane życie zawodowe i prywatne, Joseph jest też dobrym i uczciwym człowiekiem.

Gdy w firmie giną pieniądze i okazuje się, że winnym jest jego młodszy brat, Joseph postanawia przyjąć warunki starszych braci i odejść z firmy, aby uchronić przed konsekwencjami najmłodszego. Tak trafia do Chicago i poznaje piękną April.
Joseph ma jeszcze jedną zdolność, o której wcześniej nie wspominałam. Doświadcza snów, które prawie zawsze się sprawdzają, czy będzie umiał je wykorzystać?

"Zimowe sny" to opowieść o złamanym sercu nie tylko przez nieodpowiednio ulokowane uczucia. Josephowi to bracia najbardziej złamali serce ponieważ postąpili nie tylko chamsko ale i egoistycznie.
Muszę Wam szczerze powiedzieć, że Evans to już nie jest ten sam Evans co kiedyś. Pamiętam "Stokrotki w śniegu" czy "Obiecaj mi". Te książki czytało się z wypiekami na twarzy do samego końca czekając na to co się wydarzy. W "Zimowych snach" przyznam, że mało co mnie ekscytowało. Byłam nastawiona na piękną przygodę z książką, a otrzymałam słabą dosyć pospolitą historię, z piękną okładką.

Szkoda, bo liczyłam na więcej.  Mimo to, nie mogę powiedzieć, że zmarnowałam czas. Książkę czyta się dobrze, jak każdą tego autora, ale zabrakło już kolejnemu tytułowi czegoś, co było we wcześniejszych książkach.
Już o tym pisałam i jeszcze raz chyba powtórzę. Mam wrażenie, że Evans idzie już na ilość, a nie na jakość. Mam nadzieję, że kolejna książka będzie dużo lepsza.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka