Jezioro marzeń - Lisa Kleypas

Autorka: Lisa Kleypas
Tytuł: Jezioro marzeń
Wydawnictwo:
Zoe to młoda kobieta po przejściach. Jej pasją jest gotowanie i uwielbia to co robi. Gdy mąż zostawia ją dla innego mężczyzny, kobieta zamyka się w sobie i cierpi w samotności.

 Alex to zgorzkniały i cyniczny mężczyzna. Jest świeżo po rozwodzie, a była żona odebrała mu wszystko. Alex aby zapomnieć o przeszłości pije, ale wiadomo, że to nie jest rozwiązanie. Gdy w jego życiu pojawia się duch, Alex zaczyna wierzyć, że powoli stacza się w dół. Z pewnością oszalał, a z szaleństwa wyjścia już nie ma.


W jego życiu pojawia się jeszcze jedna osoba, Zoe. Piękna, łagodna i romantyczna, skrada serce Alexa i choć ten nie wierzy w miłość, coś przyciąga go do Zoe.
Czy tych dwoje ma szanse?
Kim jest duch i jaką tajemnicę skrywa? Czy uda się ją rozwiązać?

"Jezioro marzeń" to piękna romantyczna opowieść, która chwyta za serce. Bardzo lubię takie książki, a dodatkową zaletą tej jest to, choć domyślałam się jak się wszystko skończy, nie wszystkiego byłam pewna.

To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale wiem, że na tym nie pozostanę. Bardzo podoba mi się styl pisania i ta lekkość, którą autorka wniosła w tę powieść. Bo chociaż porusza poważne tematy, takie jak: alkoholizm, nieszczęśliwe małżeństwo, brak dzieciństwa, czy niespełniona miłość, to książka pełna jest zapachów z kuchni Zoe i jej dobroci, która fantastycznie emanuje z książki.

Jeżeli więc macie ochotę na romantyczną i lekką powieść, polecam "Jezioro marzeń".
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka