Billie - Anna Gavalda

Autorka: Anna Gavalda
Tytuł: Billie
Wydawnictwo: RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 5.06.2014

Billie i Franck nie mieli w życiu łatwo. Obydwoje mają za sobą złe doświadczenia, jednak pomimo dzielących ich różnic, a może za sprawą wspólnych doświadczeń, coś ich do siebie przyciąga i sprawia, że  tych dwoje świetnie się ze sobą dogaduje.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i niedługo później Franck wyjeżdża uczyć się w liceum, a Billie zostaje i zarabia swoich ciałem.
 Ale to nie koniec, bowiem przeznaczenie znów stawia ich sobie na drodze. Co z tego wyniknie? Czy tych dwoje może być razem? Czy są gotowi na miłość?

Muszę Wam powiedzieć, że "Billie" to dosyć specyficzna książka i wiem, że nie każdemu może się podobać. Pomiędzy wierszami jest wiele ukrytych mądrości życiowych i wersów, które na długo zapadają w pamięć.
Ta książka pokazuje, że prawdziwa miłość i przyjaźń istnieje, że nie wszystko w życiu jest kolorowe i radosne i że świat jest brutalny.

To piękna i dziwna historia miłości, którą czytelnik poznaje krok po kroku, cofając się we wspomnieniach głównych bohaterów i znów wracając do teraźniejszości.
"Billie" to wyjątkowa książka, którą trzeba zrozumieć.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka