Historia pewnej niewierności - Danka Braun

Autorka: Danka Braun
Tytuł: Historia pewnej niewierności
Wydawnictwo: Zapewne pamiętacie "Historię pewnego związku"? Jeżeli nie możecie sobie przypomnieć czytając moją recenzję. Wtedy nie byłam do końca usatysfakcjonowana zakończeniem, ale było to zrozumiałe, bowiem miała powstać kontynuacja. I oto jest.

Znów jesteśmy obserwatorami rozwijającego się związku Renaty i Roberta, a właściwie jego końca, bowiem Robert zdradził Renatę. Ale o tym jak to się stało, kiedy, gdzie i z kim, dowiecie się z całej historii, którą będziecie krok po kroku odkrywać. Autorka skrupulatnie wszystko opisuje, cofając się w czasie, a to znów wracając do teraźniejszości. Raz możemy dowiedzieć się co ona czuje, raz co on. Wszystko jest niezmiernie fascynujące i właściwie do samego końca czytelnik zastanawia się, jak też to wszystko się skończy.

Renata bardzo kocha Roberta, nie może wybaczyć mu zdrady, choć wie, że dzieci bardzo go potrzebują. Niektóre wydarzenia sprawią, że inaczej spojrzy na męża. Czy mu wybaczy? Czy zasługuje na drugą, trzecią czy ósmą szansę? Co sprawia, że mężczyzna zdradza żonę?
Czy to miłość?

Czytelnik do samego końca jest postawiony pod ścianą i czeka na rozwój wypadków, a musicie wiedzieć, że choć niektóre sprawy się wyjaśnią, inne pozostaną tajemnicą. Dlaczego? Zapewne będzie kolejna część, przynajmniej wszystko na to wskazuje:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka