Opowiem Ci mamo co robią pająki

Tytuł: Opowiem Ci mamo co robią pająki
Wydawnictwo:
Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałam Wam o książce z tej samej serii: "Opowiem Ci mamo co robią mrówki".

Już wtedy książka mnie oczarowało i nie inaczej jest z jej siostrą czyli "Opowiem Ci mamo co robią pająki".
Wiem, że całkiem spora liczba dzieci, ale i nie tylko, bo dorośli również się do tej grupy zaliczają, boi się pająków, robaków, wszelkiego rodzaju stworów latających czy pełzających.
Ta książka sprawi, że maluch zupełnie inaczej spojrzy na pająki. Nie będą to już obrzydliwe małe stwory, które mają długie nogi, albo są zaskakująco szybkie, ale staną się interesujące, a ich życie zaskakująco ciekawe.

Książka jest naprawdę niesamowita. Tak jak i w poprzedniej części, czytania nie ma za wiele, bo ona ma pobudzać bodźce wzrokowe i tak właśnie robi.
Coś w tej książce jest takiego, że dzieci ją uwielbiają. Myślę, że nie tylko za piękne naprawdę wielobarwne i szczegółowe ilustracje, ale także za to, że jest wydana w dużym formacie z twardymi kartonowymi kartkami. Taka książka może być kartkowana wielokrotnie i uwierzcie mi nic jej się nie stanie.

Dodatkowo w środku znajdziemy nie tylko piękne ilustracje ale także ciekawe rymowane zagadki i naprawdę mnóstwo dobrej zabawy.

Książkę szczególnie polecam na prezent. Kosztuje niecałe 40zł ale naprawdę warto wydać na nią pieniążki.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka