Niezwykłe lato - Lisa Samson

Autorka: Lisa Samson
Tytuł: Niezwykłe lato
Wydawnictwo:Heather ma w życiu wszystko czego potrzebuje i co powinno czynić ją szczęśliwą. Zakochanego w niej męża, który spełnia wszystkie jej zachcianki, mądrego syna, piękny dom i spory zapas gotówki. Mimo wszystko kobieta nie jest szczęśliwa.Gdy nadchodzą wakacje, samopoczucie Heather jeszcze bardziej się pogarsza sprawiając, że kobieta chce coś zmienić...


Dlaczego Heather jest nieszczęśliwa? Do pewnego momentu ona sama nie wie, co jej jest. Czuje się pusta w środku,  a każde działanie wydaje się jej być bezcelowe.
Aby stoczyć tą walkę i wygrać, kobieta musi dokonać szeregu trudnych i bolesnych wyborów oraz zmienić podejście do niektórych ludzi i rzeczy..
Czy jej się uda?


Muszę Wam powiedzieć, że w książkę naprawdę ciężko się wgryźć. Pierwsze sto stron było dla mnie drogą przez mękę. Za nic w świecie nie potrafiłam się zmusić żeby czytać dalej. Ale jak już to przeszłam, książka okazała się całkiem ok.

Zdecydowanie podoba mi się pomysł podzielenia książki na trzy części. Dzięki temu czytelnik lepiej widzi zmiany jakie zachodzą w głównej bohaterce. Podoba mi się także tematyka, która pokazuje jak wiele miejsca w życiu człowieka zajmuje konsumpcjonizm.


Nie polubiłam za to głównej bohaterki, być może przez to jak zraziła mnie do siebie na początku książki, ale już do samego końca nie mogłam patrzeć na nią przychylniejszym okiem. W książce podoba mi się jeszcze to, że jest pełna różnych mądrości, o których często zapominamy, a tutaj autorka nam o nich przypomina.
Jeżeli macie ochotę na taką lekką, ale za to mądrą książkę to możecie sięgnąć po "Niezwykłe lato"
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka