Gdy przejdziesz przez próg - Paula Daly

Autorka: Paula Daly
Tytuł: Gdy przejdziesz przez próg
Wydawnictwo:To chyba już trzecia książka tej autorki, którą czytam i muszę przyznać, że z każdą kolejną chcę więcej.

Tym razem głównymi bohaterami są Natty, Sean oraz ich dwie córeczki. Wiodą dosyć spokojne, dostanie i poukładane życie. Prowadzą hotel, który zapewnia im stabilizację finansową i wychowują dzieci. Choć chwile namiętności mają już dawno za sobą, a Natty często ignoruje męża, kochają i szanują siebie nawzajem.

Gdy przyjeżdża do nich z wizytą Eve, stara przyjaciółka Natty, a ich córeczka przebywająca we Francji ma atak wyrostka robaczkowego, wszystko się zmienia. Uporządkowany dotąd świat legnie w gruzach. Natty łapie pierwszy lepszy samolot i leci zająć się córką, a Sean zostaje z drugą córką i z Eve pod jednym dachem.

Eve jednak nie przyleciała z wizytą towarzyską, ale z konkretnym celem. Gdy kobieta zaczyna swój plan wdrażać w życie, Natty traci nie tylko dom, ale i męża oraz dzieci..

"Gdy przejdziesz przez próg" to książka, która angażuje czytelnika od samego początku do końca. Ja nie potrafiłam się od niej oderwać. Cała historia ma drugie dno i wcale nie jest taka prosta, jak się na początku wydaje.
Eve ma konkretny plan, nie przewiduje jednak, że ktoś będzie grzebał w jej przeszłości. Natty ogarnięta rządzą zemsty odkrywa informacje, których wcześniej nikt nie szukał i nie zawaha się ich użyć. Ale czy zdąży?

Jeżeli macie ochotę na książkę pełną emocji i wrażeń to ta na pewno Wam je dostarczy:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka