Do trzech razy Natalie - Olga Rudnicka

Autorka: Olga Rudnicka
Tytuł: Do trzech razy Natalie
Wydawnictwo:Pamiętam jak już dobrych kilka lat temu odkryłam książkę Olgi Rudnickiej w bibliotece!
Od tej pory systematycznie sięgam po nowo ukazujące się książki i z przyjemnością je czytam.
Nie wiem czy jest lepsza forma rozrywki niż spotkanie z siostrami Sucharskimi;)
I naprawdę szczerze ubolewam nad tym, że już więcej się z nimi nie spotkam, bo to prawdopodobnie, przynajmniej na tę chwilę to ostatni tom z ich przygodami.

"Do trzech razy Natalie" to kontynuacja dwóch poprzednich tomów: Natalii 5 i Drugiego przekrętu Natalii jest to bardzo udana kontynuacja trzeba przyznać.

Nata pracuje nad drugą książką, Natce wali się świat gdy chłopak, który ją interesuje prosi o numer Magdy, Anka jest w ciąży, a jej partner poddaje wątpliwość ojcostwo, Magda jak to Magda ucieka przed chłopakiem, który jej się oświadczył, a Natalia chce w końcu wziąć ślub.
Gdy siostry wyjeżdżają na zasłużone wakacje, a właściwie na nie uciekają w mieście, w którym się zatrzymują dochodzi do morderstwa, w które oczywiście nasze bohaterki szybko się zamieszają, nawet jeżeli nie zamierzały tego zrobić. Jak to Natalie:)

Przyznam, że śmiechu było co nie miara. Tak się ubawiłam, że do teraz mam uśmiech na twarzy gdy o niej myślę. Poziomem i fabułą na pewno nie odbiega od pozostałych części, to mogę stwierdzić z całą stanowczością.
Czy mi się znudziły Natalie? Zdecydowanie nie. Jestem pewna, że nikt przy nich nie będzie się nudzić, to macie jak w banku.

Z wielką niecierpliwością oczekuję kolejnej książki autorki i już nie mogę się doczekać co będzie tym razem!
A Wy znacie Natalie?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka