Niech Ci się spełnią marzenia - Barbara O'Neal

Autorka: Barbara O'Neal
Tytuł: Niech Ci się spełnią marzenia
Wydawnictwo: Nie wiem czy Wam też buzia sama się uśmiecha gdy widzicie tą piękną okładkę? Bo mi tak.

"Niech Ci się spełnią marzenia" to piękna opowieść o czterech przyjaciółkach-blogerkach kulinarnych. Ginny, Valerie, Lavender oraz Ruby poznały się właśnie przez swoje blogi.
Teraz wszystkie cztery mają pierwszy raz spotkać się "na żywo" a okazja jest duża, bowiem Lavender kończy 85 lat. Kobieta chce również jak najszybciej znaleźć swoją następczynię, która poprowadzi farmę dalej. Czy uda jej się wśród przyjaciółek taką znaleźć?

Ginny jest bardzo szczęśliwa, że w końcu pierwszy raz całkiem sama wyjedzie aby przeżyć swoją przygodę. Po drodze czeka ją wiele niespodzianek i tych dobrych i tych, po których będzie chciała wrócić.
Ruby natomiast spodziewa się dziecka i wszystko co spotyka na swojej drodze wydaje się jej ekscytujące i warte zachwytu. Jest jeszcze Valerie, która nadal cierpi po stracie męża i córek.
Czy wszystkim kobietom uda się w końcu spełnić swoje wielkie marzenia?

Ta książka jest naprawdę wspaniała. Oprócz wielu przepisów kulinarnych oraz postów z blogów czterech bohaterek, książka to przede wszystkim wspaniała historia, która chwyta za serce od pierwszych stron. Szczególnie bliska była mi Ginny i chyba to własnie ją najbardziej polubiłam. A może wynika to tez z tego, że w książce wiele stron było właśnie jej poświęconych?

Wiele zwrotów akcji oraz emocji sprawia, że czytelnik nie może się nudzić. Jeżeli lubicie takie sentymentalne książki to ta, na pewno Wam się spodoba.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka