Cztery pory miłości - Patricia Scanlan

Autorka:
Tytuł:
Wydawnictwo:
To już trzecia i póki co ostatnia część trylogii autorstwa Patricii Scanlan i trochę mnie to martwi, bo wiele wątków nie zostało jeszcze zakończonych, kto wie, może autorka dopisze jeszcze jedną część? Póki co cisza w eterze.

Debbie i Bryan zamiast cieszyć się wspólnymi chwilami jako młode małżeństwo, nieustannie miotają się i obwiniają o kolejne niepowodzenia. Bryan ma zmniejszoną ilość godzin i ukrywa przed swoją żoną kartę kredytową, a Debbie robi wszystko aby tylko Bryan był zadowolony. Taki układ niestety nigdy się nie sprawdzi, a gdy już wybuchną wzajemne pretensje, trudno się powstrzymać.

Aimee i Barry zmagają się z chorobą Mellisy, do tego Aimee jest w ciąży i nie chce kolejnego dziecka. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest usunięcie ciąży. Barry choć chce być ojcem, wie, że nie zmusi żony do tego, aby urodziła dziecko. Przed tą dwójką trudne chwile, które albo wzmocnią ich związek albo całkowicie zrównają go z ziemią.
Jest jeszcze Connie, która przeżywa u boku Drew, drugą młodość. Niestety jego była żona skutecznie im te życie uprzykrza. Czy uda się jej odzyskać byłego męża? Do czego będzie zdolna zazdrosna, była żona?

"Cztery pory miłości" to książka, którą muszą przeczytać absolutnie wszyscy Ci, którzy już czytali dwie poprzednie części. Ja z wielką niecierpliwością czekałam na kontynuację i bardzo mnie cieszy, że już ją mam za sobą. Wspaniale było wrócić do znanych już bohaterów i czytać o ich kolejnych przeżyciach. Martwi mnie to, że tyle wątków nie zostało zakończonych, ale kto wie, może autorka zostawiła sobie otwartą furtkę i napisze kolejną część?
Jestem ciekawa co będzie dalej:)
A kto z Was czytał tą trylogię? Jak wrażenia?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka