Słodka, morska bryza - Barbara Delinsky

Autorka: Barbara Delinsky
Tytuł: Słodka, morska bryza 
Wydawnictwo:
Charlotte chyba nigdy by nie pomyślała, że po dziesięciu latach, w końcu będzie mogła odkupić swoje winy.
Gdy Nicole, jej dawna przyjaciółka prosi ją o pomoc przy pisaniu książki, Charlotte wie, że to jedyna szansa aby zrekompensować wyrządzoną krzywdę.

Nicole odkąd Charlotte się oddaliła bardzo tęskniła za przyjaciółką, a ostatnie cztery lata są dla niej pasmem nieszczęść. Nicole przeżywa osobistą tragedię, ponieważ jej mąż choruje na SM i nikomu nie pozwala o tym powiedzieć, aby jego kariera chirurga, nie legła w gruzach.

Gdy pod ciężarem nagromadzonych emocji Nicole ulega i opowiada Charlotte o tym co się dzieje, kobieta wie, że sekret, który tak skrzętnie ukrywała musi ujrzeć światło dzienne.
Jak zareaguje Nicole na wiadomość, którą ma jej do przekazania Charlotte?

"Słodka morska bryza" to książka nie tylko o prawdziwej przyjaźni, ale również o miłości na dobre i na złe. To także opowieść o szukaniu swoich korzeni i o dwóch kobietach, które dla siebie, zrobiłyby wszystko.

Ja zawsze mam problem z książkami tej autorki. Ma tak specyficzny styl pisania, że w jej książki trudno się wgryźć i zaangażować, ale gdy już to zrobimy, okazuje się, że historia całkowicie nas pochłonęła.
Tak było i tym razem. Po odłożeniu z wielkim żalem żegnałam się  bohaterami tej małej wyspy, na której dzieje się cała akcja.
Jeżeli zamierzaliście przeczytać, to polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka