Miłość przychodzi z deszczem - Mila Rudnik

Autorka: Mila Rudnik
Tytuł: Miłość przychodzi z deszczem
Wydawnictwo:
Ania i Marek dopiero co się poznali. Nie było gromów z jasnego nieba, zakochania od pierwszego wejrzenia tylko po prostu, jeden moment, w którym obydwoje zrozumieli, że to jest to.
Może by i czekała ich wspólna przyszłość, gdyby nie okrutny los, który postanowił ich rozdzielić.

Gdy Marek przedstawia Anię swoim rodzicom i bratu bliźniakowi, wszystko w końcu zaczyna się układać. Po traumatycznym wydarzeniu, które miało miejsce niedawno, mężczyzna w końcu patrzy z nadzieją w przyszłość.
Niestety, bracia ulegają wypadkowi a Ania i Dorota - żona Marcina modlą się o to, aby to właśnie ich mężczyzna przeżył. Wkrótce okazuje się, że tylko jeden z braci przeżył wypadek i tylko on powie czy jest Markiem czy Marcinem.
Od tego momentu, życie jednego z nich, będzie naznaczone nie tylko wydarzeniami z przeszłości ale szeregiem decyzji, które niekoniecznie były dobre, a których konsekwencje są bardzo bolesne i nieodwracalne.

"Miłość przychodzi z deszczem" to książka, która bardzo mnie zaskoczyła. Choć już w połowie książki podejrzewałam, co może się stać ( i zgadłam!) to bardzo dobrze mi się ją czytało. Jestem zaskoczona nie tylko doskonałą fabułą ale i lekkością z jaką Autorka tę historię opowiedziała.
Niezbyt zrozumiały jest dla mnie tylko tytuł, jakoś nijak mi nie pasuje do książki no i też zastanawiam się czy w planach jest kontynuacja?
Bo jestem ciekawa jak dalej ta historia się potoczy. Jeżeli taka kontynuacja nie jest planowana to koniec jest kiepski, w sensie nic za bardzo nie wyjaśnia. Chciałabym wiedzieć czy podjęte decyzje będą w końcu ujawnione rodzinie czy też nie.
Piszę ogólnikami bo nie chcę Wam zdradzić za wiele, ale Ci co już czytali tę książkę to wiedzą o co mi chodzi:)

Jeżeli macie  w planach tę książkę to przeczytajcie koniecznie. Mi bardzo się podobała i mam nadzieję, że mogę oczekiwać kontynuacji!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka