Tak dobrze mnie znasz - A.J. Rich

Autorki: A.J. Rich
Tytuł: Tak dobrze mnie znasz 
Wydawnictwo:


 Morgan to zwykła kobieta, która całkowicie poświęca się pisaniu swojej pracy magisterskiej i ratowaniu psów. Jest szczęśliwie zaręczona, do momentu, w którym znajduje ciało ukochanego w swoim łóżku.
W toku śledztwa potwierdza się przypuszczenie, że to psy kobiety, zagryzły mężczyznę. Morgan pchana poczuciem winy usiłuje znaleźć rodziców ukochanego aby poinformować ich o tragedii.
Wkrótce odkrywa, że jej narzeczony wcale nie był tym za kogo się podawał. Co więcej posiadał typowe cechy socjopaty. Aby ocaleć, kobieta musi jak najszybciej dowiedzieć się co tak naprawdę się stało i kim był Bennett.

Seria książek "kobieca strona thrillera" jest jedną z moich ulubionych. Mało kiedy czytam taki typ książek, ale gdy już po nie sięgam, zawsze są to książki z tej serii. Niestety tutaj trochę się zawiodłam, co chyba nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło.
Jak dla mnie książka była zbyt nudna i nie porywała swoją fabułą. Owszem, pomysł ciekawy jednak fabuła strasznie się ciągnęła, a wszelkie opisy badań, czy zachowań socjopatycznych czasami już mnie tak nudziły, że zastanawiałam się czy książkę uda mi się skończyć.
Jestem przekonana, że Ci którzy lubią fakty dotyczące zachowań socjopatycznych powinni mieć ten tytuł na uwadze, bowiem  w książce znajduje się mnóstwo szczegółów, które mogą być interesujące.
Ja spodziewałam się emocji, niespodzianki, może też trochę lęku jak też książka się skończy, a właściwie przewidziałam kto jest winny już w jej połowie, więc niespodzianki nie było, jedynie wyjaśnienie.

Jeżeli macie ochotę na tę książkę, oczywiście przeczytajcie. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy lubi coś innego:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka