Nie znacie mnie - Susan Mary Warren

Autorka: Susan Mary Warren
Tytuł: Nie znacie mnie 
Wydawnictwo:Annalise Decker to przykładna żona i matka. Jest bardzo zaangażowana w życie szkoły, udziela się w radzie rodziców, pilnie uczęszcza na mecze swoich dzieci. Jest też oddaną żoną. Uczestniczy i wspiera swojego męża w kampanii wyborczej na urząd burmistrza.
Na ile jednak prawdziwe jest to co robi?

Nikt nie wie, że wcześniej Annalise nazywała się Deidre O'Reilly i była kobietą z burzliwą przeszłością. To właśnie jej zeznania sprawiły, że niebezpieczny człowiek znalazł się za kratkami. Deidre została objęta programem ochrony świadków i stała się Annalise. I pewnie nadal wiodłaby swoje nowe życie z nową tożsamością, gdyby nie to, że dwadzieścia lat później, dosięga ją przeszłość.

Gdy okazje się, że człowiek, którego wsadziła do więzienia właśnie z niego wychodzi, kobieta wie, że oto przeszłość się o nią upomina. Musi zmierzyć się nie tylko z mężczyzną, którego miała nadzieję już nigdy nie oglądać ale i z konsekwencjami tajemnic, które do tej pory były bezpieczne.

"Nie znacie mnie" to książka, po której nie spodziewałam się zbyt wiele, ale o dziwo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest to historia nie tylko poruszająca ale także bardzo pouczająca.
To opowieść o drugiej szansie, żalu a także o miłości, prawdzie i przebaczeniu.
Jeżeli lubicie wciągające książki, które nawet na moment nie dają się odłożyć na półkę, to polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka