Pyszne na słodko - Anna Starmach

Autorka: Anna Starmach
Tytuł: Pyszne na słodko
Wydawnictwo:
Lubię takie książki i jeżeli jesteście moimi czytelnikami już nieco dłużej na pewno o tym wiecie.

Wokół tego tytuły narosły już legendy. Wiem, że przez pewien czas na portalu Lubimy czytać miała bardzo niskie oceny czytelników i zastanawiałam się dlaczego.
Po przeczytaniu kilku opinii dowiedziałam się, że czytelnicy zarzucali Wydawnictwu fakt, że w książce pojawiły się dokładnie te same przepisy, które były już opublikowane w książkach Pyszne 25. Doskonale rozumiem wszystkich rozgoryczenie, ale wystarczyło przeczytać opis z tyłu książki, w którym pisze jasno, że to: "wszystkie przepisy na najlepsze słodkości z Pysznych zebrane w jednym tomie".
I wszystko staje się jasne.

Oczywiście szkoda, że nie pojawiły się żadne bonusy. Jakieś przepisy, których nie było lub po prostu coś dodatkowego, co wyróżniałoby tą książkę, ale nic takiego nie ma i trzeba się z tym pogodzić.

Mimo tego, że książka jest zbiorem już wcześniej opublikowanych przepisów, na pewno nie można zarzucić Wydawcy tego, że książka jest kiepsko wydana.
Jest cudownie wydana! Dużo lepiej niż cała seria Pyszne 25, a wiem co piszę, bo mam wszystkie tomy. W twardej oprawie z pięknymi zdjęciami i z dużo lepszymi kartkami, które są nieco grubsze niż w poprzednich tomach. No i nie oszukujmy się, że wszystkie przepisy na słodkości w jednym tomie są dużo lepszym rozwiązaniem.

W środku znajdziecie przepisy na:
- Ciasta, torty, zapiekanki
- Ciastka, pączki, babeczki
- Kremy, musy, desery
- Naleśniki, racuchy, placuszki
oraz rozdział dodatkowy Słodka spiżarnia.

Jest to książka, którą na pewno musi mieć każdy łasuch. Przepisy są proste, szybkie i przede wszystkim pyszne.
Ze swojej strony polecam!

Recenzja Pyszne 25. Nowa porcja przepisów
Pyszne na każdą okazję

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka