Chcę Cię usłyszeć - Diane Chamberlain

Autorka: Diane Chamberlain
Tytuł: Chcę Cię usłyszeć 
Wydawnictwo:

 

Dawno mi się nie zdarzyło czytać tak zajmującej, wciągającej i naprawdę doskonałej pod każdym względem książki!
Diane Chamberlain to zdecydowanie jedna z moich ulubionych zagranicznych autorek i wiem, że gdy sięgam po jej książkę, zawsze będzie godna polecenia. Tak jest i tym razem.

Laura to mama Emmy i żona Raya. Tworzą zgodne, aczkolwiek nieco ekscentryczne małżeństwo.
Laura robi karierę, natomiast jej o 21 lat starszy mąż, zajmuje się dzieckiem i usiłuje wydać książkę. Wszystko zmienia się gdy umiera ojciec kobiety, prosząc ją tym samym aby zajęła się nieznaną jej kobietą Sarah, a zaraz później, mąż odbiera sobie życie.
Po tych traumatycznych wydarzeniach Emma, przestaje mówić, a Laura staje pod wielkim życiowym znakiem zapytania.
Kolejne próby dowiedzenia się kim tak naprawdę jest Sarah spełzają na niczym. Terapia małej Emmy również nie przynosi rezultatów, a Laura już nie wie co ma robić. Gdy terapeutka proponuje aby kobieta odnalazła biologicznego ojca dziewczynki wszystko się zmienia.

Czy Emma przemówi? Czy Laurę czeka jeszcze w życiu coś dobrego? Kim jest Sarah i w jaki sposób jest połączona z ojcem kobiety?

"Chcę Cię usłyszeć" to książka tak jak wspominałam naprawdę doskonała. Nie potrafiłam się od niej oderwać co naprawdę nie często się zdarza. Historia Sarah jest tak zajmująca, że człowiek zapomina o głównym wątku, śledząc wydarzenia z przed kilkudziesięciu lat!
Cudowne połączenie wątków, rodzinnych tajemnic, a także różnorodność bohaterów sprawiają, że jest to książka godna polecenia.
Jeżeli jeszcze nie czytaliście, to koniecznie po nią sięgnijcie. To jedna z lepszych pozycji Autorki!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka