Skradzione małżeństwo - Diane Chamberlain

Autorka: Diane Chamberlain
Tytuł: Skradzione małżeństwo
Wydawnictwo:


Tess jest na zabój zakochana w swoim narzeczonym. Z niecierpliwością wyczekuje dnia, w którym ona i Vincent staną na ślubnym kobiercu i będą mogli w końcu być mężem i żoną. Niestety narzeczony wyjeżdża i kobieta zostaje na długie tygodnie sama. Nie potrafi poradzić sobie z dominującą tęsknotą za ukochanym. Jej najlepsza przyjaciółka namawia ja na wyjazd z noclegiem do jej ciotki. Dziewczyna zgadza się i na miejscu poznaje Hanka. Przystojnego właściciela firm meblarskiej. Alkohol i tęsknota za ukochanym sprawia, że swój pierwszy raz Tess przeżywa z nieznajomym.

Kilka tygodni później wie już, że spodziewa się jego dziecka. Jedna zła decyzja pociągnęła za sobą kolejne, a życie, które sobie wymarzyła jest już tylko mglistym wspomnieniem.
Tess musi się wyprowadzić i zostawić wszystko co znała do tej pory oraz zamieszkać w miejscu, w którym jest niemile widziana.
Czy sobie poradzi? Czy zapomni o miłości swojego życia?

"Skradzione małżeństwo" to książka, która pokazuje jak kiedyś było trudno. Kobieta samotnie wychowująca dziecko? Kolorowe małżeństwa? To było nie do pomyślenia! Teraz jest jak jest ale kobieta może sama o sobie decydować i być niezależną. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Tess również się o tym przekonała. Z trudem ukończyła szkołę pielęgniarską choć mąż jej na to nie pozwalał. W swoim życiu nie mogła decydować o tym w jakiego Boga wierzy, bo musiała się dostosować do męża. I tak ciągle. Straszne.
Choć uwielbiam książki Diane Chamberlain uważam, że ta choć świetnie się ją czyta nie jest najlepszą książką Autorki, ale nie jest też najgorszą.
Jeżeli macie ochotę, koniecznie przeczytajcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka