Zostań - Allie Larkin

Autorka: Allie LarkinTytuł: ZostańWydawnictwo:
"Zostań" to książka, która jest przede wszystkim o szukaniu bliskości. O przynależeniu do kogoś, o dzieleniu z kimś życia. Savannach, zawsze była dobrą przyjaciółką, w zamian oczekiwała także przyjaźni, a mimo to czuła, że przyjaźń w jej przypadku działa tylko w jedną stronę.
Gdy jej najlepsza przyjaciółka, wychodzi za mąż za najlepszego przyjaciela, a przyjaciółka jej zmarłej matki obraca się przeciwko niej, Van wie, że została sama.
W pijackim amoku zamawia psa, nie byle jakiego, w końcu kosztuje ponad 6 tysięcy dolarów! Oczyma wyobraźni kobieta widziała już siebie z malutką kuleczką, która kocha ją najbardziej na świecie!
Niestety na lotnisku czeka ją ogromne rozczarowanie, bowiem pies mimo, że jest szczeniakiem jest ogromny! Ale czy duży pies ma mniejsze serce?
Van trudno jest się przyzwyczaić do nowego, tak dużego lokatora. Mimo to pies niejednokrotnie pokaże swojej Pani, że jest dla niego najważniejsza na świecie...

Cudownie się czyta o takiej psiej miłości. Ja sama nie mam psa, ale po tej książce zapragnęłam go mieć. Książkę czyta się rewelacyjnie. Z jednej stronie jest to lekka opowieść o niespełnionej miłości z drugiej poważna, o potrzebie bliskości. Van wiele w życiu przeszła. Nigdy nie miała lekko, to właśnie pies pozwolił jej odnaleźć siebie i miłość swojego życia:)
Mimo, że od początku da się przewidzieć jaki będzie koniec książki to nie psuje to efektu końcowego.
Ja pokochałam wszystkich bohaterów i bardzo trudno było mi się rozstawać z książką. Zachęcam Was do przeczytania i jestem pewna, że tak jak ja zapragniecie mieć tak oddanego przyjaciela jakim jest pies:)

I okładki są tak piękne! Sama nie wiem, która jest lepsza:)

10 komentarzy :

 1. Okładka zagraniczna jest przeurocza :) Brakuje mi takiego sercowego "dotulacza" jak ta książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka wspaniała okładka. Już na sam widok chce się poznać jej treść. nie osobiście bardziej do gustu przypadła pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. sama nie miałam nigdy psa i nie wiem co oznacza psia miłość, ale chętnie o tym poczytam, a okładki rzeczywiście są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja psa mam;)
  Z chęcią poczytam o więzi między człowiekiem i psem.
  Nasza polska okładka zdecydowanie lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś się przyzwaczaiłam, że wszystkie książki i psach źle się kończą, a ja jestem za wrażliwa

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam psy, a właściwie to wszystkie zwierzęta dlatego bardzo chętnie sięgnę po tą książkę ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. zapowiada się piękna opowieść. Okładka w polskiej wersji bardziej mi się podoba. Psiak jest cudny. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obydwie okładki są równie piękne, wnętrze też zapowiada się urzekająco. Muszę upolować tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ja w swoich czytelniczych planach już od dobrych kilku dni. Lubię czasami sięgnąć po tego typu utwory. No i okladka jest fantastyczna!

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka