Tajemnica Noelle - Diane ChamberlainAutorka: Diane Chamberlain
Tytuł: Tajemnica Noelle
Wydawnictwo:
Ach ta Noelle...
Rozpoczynając czytać najnowszą powieść Diane Chamberlain widzimy trzy wspaniałe przyjaciółki: Tarę, Emerson oraz starszą od nich Noelle. Ich przyjaźń opiera się na wzajemnym wsparciu i zaufaniu. Gdy więc nagle Noelle popełnia samobójstwo, Tara i Emerson są w szoku. Co takiego stało się, że ich najlepsza przyjaciółka postanowiła odebrać sobie życie? Przecież nic na to nie wskazywało.
Każda z kobiet się wini. Winne czują się także córki obu przyjaciółek: Jen oraz Grace.

Życie płynie dalej ale ani Tara ani Emerson nie potrafią zapomnieć o tym co się stało. Postanawiają za wszelką cenę dowiedzieć się co się stało. Wkrótce światło dziennie ujrzą sekrety, które nigdy nie miały zostać odkryte. Noelle okaże się kobietą, której Tara i Emerson wcale nie znały.
Wiedza, do której dojdą, skrzywdzi ich i całe rodziny, a pamięć o Noelle nigdy nie będzie już bez skazy.

Nie spodziewałam się tak dobrej książki. Autorka do samego końca budowała napięcie i ekscytację tym co za chwile może się zdarzyć.
Wszystko wyjaśnia się dopiero w ostatnich rozdziałach tak więc przygotujcie całe pokłady cierpliwości. Bohaterowie są wspaniale opisani. Od razu polubiłam Tarę i Emerson i rzeczywiście można im pozazdrościć takiej przyjaźni. Akcja książki dzieje się równocześnie w teraźniejszości i w przeszłości. Krok po kroku poznajemy wszystkie tajemnice Noelle oraz dwóch przyjaciółek. A prawda będzie szokująca i bardzo niespodziewana.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka