Nowy początek - Jill Barnett

Autorka: Jill Barnett
Tytuł: Nowy początek
Wydawnictwo:Każdy kto jest w życiu szczęśliwy i ma obok siebie osobę, którą kocha nie myśli o tym, że coś z dnia na dzień się zepsuje. Być może podświadomie czasami boimy się, że to szczęście gdzieś uleci ale staramy się zepchnąć to jak najdalej i cieszyć się tym co jest.

March Cantrell przez całe swoje życie była szczęśliwa. Miała wspaniałą rodzinę, na którą mogła liczyć oraz męża, który nosił ją na rękach.
Wszystko zmieniło się gdy mąż March zginął w niefortunnym wypadku. 
Skończyły się wspólnie spędzane chwile, zostały tylko wspomnienia. Kobieta nie potrafi pogodzić się z taką niesprawiedliwością a jej uporządkowane życie z dnia na dzień zmienia się w koszmar. Rodzina żyje w konflikcie. Synowie March ciągle się kłócą, a najmłodsza córka spotyka się z kimś zupełnie nieodpowiednim. Wszystko wymyka się kobiecie z rąk i kompletnie nie wie jak sobie z tym poradzić.

March przerażona tym co dzieje się z rodziną postanawia spędzić święta Bożego Narodzenia w przepięknym i malowniczym miejscu w górach nad jeziorem Tahoe. To właśnie podczas podróży w góry spotyka uroczego Rio, z którym przyjdzie mu spędzić miłe chwile.
Tych dwoje samotnych ludzi odkrywa nowe pokłady miłości, która leczy ich zbolałe dusze.
Niestety spotkania nie przypadają do gustu dzieciom March, które najzwyczajniej w świecie twierdzą, że mama oszalała...

"Nowy początek" to przepiękna opowieść o tym, że coś się kończy a coś zaczyna. Jest to także opowieść o miłości, stracie, rodzinie, oraz o przeznaczeniu. Takie książki są niezwykle budujące i za każdym razem zadziwia mnie to, że tak wielki wpływ mają na czytelnika. Dają nadzieję i podnoszą na duchu.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka