Rok, który wszystko zmienił - Georigia Bockoven

Autorka: Georigia Bockoven
Tytuł: Rok, który wszystko zmienił
Wydawnictwo:


"Rok, który wszystko zmienił" to opowieść o poszukiwaniu swoich korzeni i odkrywaniu swojej przeszłości.
Cztery siostry: Rachel,Christina,Elizabeth i Ginger, do tej pory nie miały o sobie pojęcia. Nie miały też możliwości poznać swojego ojca, który z nieznanych dla nich powodów wszystkie porzucił.
Spotykają się, gdy ten umiera.

Jessie Reed nie miał wielu okazji aby wyjawić córkom, co tak naprawdę się stało. Kobiety zamroczone nienawiścią nie zamierzają dać mu nawet szansy na to przed śmiercią. Gdy umiera, żadna z nich nie pojawia się na pogrzebie.

Rachel to mężatka, która właśnie dowiedziała się o zdradzie swojego męża. Kobieta żyje pracą, a mąż zajmuje się domem. Nie ma pojęcia jak ma mu wybaczyć to co się stało, aby nie ucierpiały na tym dzieci..

Ginger to piękna kobieta, która żyje jako ta trzecia. Spotyka się z mężczyzną, który wiecznie ją zwodzi i traktuje jak zwykłą kochankę, dla której nie zamierza rzucić żony i dzieci.

Elizabeth jest najstarsza z całej czwórki. Mieszka wraz z mężem w pięknym domu, odchowała już swoje dzieci i chce się wziąć za siebie. Skończyć studia, znaleźć pracę?

Christina mieszka wraz z chłopakiem, który całymi dniami nic nie robi. Gdy ona zasuwa na dwa etaty, on tymczasem świetnie inwestuje jej pieniądze w ich wspólny film. Ciągle niezadowolony często wyładowuje frustracje na biednej kobiecie.

Życie całe czwórki całkowicie się zmieni za sprawą historii, którą ich ojciec opowiada im za pomocą kaset. Czy rzeczywiście całe ich życie to jedno wielkie kłamstwo? Czy możliwa jest przyjaźń pomiędzy kobietami, które tak różnią się od siebie? Kto kłamał i dlaczego?
Zapraszam do fascynującej książki, która zachwyca już od pierwszych stron, niesamowicie wciągając czytelnika.
Autorka zadbała o to, aby bohaterki były bardzo różnorodne, a ich życiorysy barwne. Przepięknie pokazana rodząca się przyjaźń i wybaczenie, oraz wspaniała opowieść o miłości rodzicielskiej.
Jeżeli lubicie tego typu książki to ten tytuł koniecznie weźcie pod uwagę.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka