Miłość w rozmiarze XXL - Stephanie Evanovich

Autorka: Stephanie Evanovich

Tytuł: Miłość w rozmiarze XXL

Wydawnictwo:Holly myślała, że wszystko co najgorsze ma już za sobą. Śmierć męża sprawiła, że przestała wierzyć w to, że kiedykolwiek będzie szczęśliwa a smutki zajadała. Niestety nie da się tego nie zauważyć.

Gdy wraca do domu w samolocie poznaje Logana. Pięknego, wysportowanego i niezwykle pociągającego mężczyznę. Ten zapatrzony w siebie egoista, powierzchownie ocenia Holly po wyglądzie, nie dając sobie nawet szansy na poznanie jej. Wkrótce okazuje się, że trochę źle ją ocenił, bowiem kobieta ma cięty dowcip i jest niezwykle zabawna. Logan proponuje, że pomoże jej zrzucić dodatkowe kilogramy.
Holly przystaje na propozycje i ku zaskoczeniu Logana, kilka miesięcy później dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy, staje się pociągającą kobietą o ponętnych krągłościach, a wspólnie spędzone długie godziny na siłowni zbliżają ich do siebie.
 Tylko czy jest możliwa miłość pomiędzy mężczyzną, który całe życie gustował w modelkach, a kobietą, która nie spełnia jest wymagań? Czy czeka ich wspólna przyszłość?

Stephanie Evanonich jest mi zupełnie obca. Co prawda wiem, że w Polsce już jakieś książki się ukazały, ale dopiero tym tytułem otwieram sobie drogę do poznania kolejnych jej książek.
Same dobrze wiecie moje Czytelniczki jak to z nami bywa. Trochę więcej ciała i już myślimy, że nie jesteśmy atrakcyjne. Holly jest piękną, młodą i niezwykle inteligentną kobietą a kilka kilogramów za dużo wszystko psuje, ponieważ nie wpisuje się w standardy piękna.  A kto je ustala? Czy naprawdę trzeba oceniać ludzi po wyglądzie?

Logan całe życie tak robił, a im piękniejsza kobieta tym bardziej łechtało to jego ego. Dopiero Holly pokazała mu co to znaczy zrobić coś dla kogoś, a nie tylko oczekiwać.

"Miłość w rozmiarze XXL" to książka, którą doskonale się czyta i którą z żalem się kończy. Jeżeli jeszcze nie czytaliście to koniecznie to zmieńcie.
I pamiętajcie, że w miłości rozmiar nie ma znaczenia:)

8 komentarzy :

 1. Lubię takie książki, jeśli w przyszłości pojawi się na mojej czytelniczej drodze z chęcią po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To musi być pewnie ciekawa powieść ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą autorkę mam pod lupą już od jakiegoś czasu i na pewno muszę nabyć sobie jakąś jej książkę.
  Na razie jednak funduszy brak, a i czasu na czytanie nowych lektur nie ma. Mimo ferii szkoła nie daje o sobie zapomnieć - Lalka i Zbrodnia i kara czekają w kolejce i chyba się nigdy nie doczekają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie poczytam, taka lektura przyda się choćby tylko po to, aby sięgnąć po nią w dowolnie wybranej chwili, ku uciesze zmysłom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozejrzę się za tą książką w bibliotece, chociaż pewnie trochę poczekam, bo nowości pojawiają się dość długo po premierze. Ale będę cierpliwa. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkę z przyjemnością przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. to jest rodzaj książki, na podstawie której chętniej bym obejrzała film ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z wielką chęcią przeczytam ! ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka