Mój na zawsze - Ann Bauer

Autorka: Ann Bauer
Tytuł: Mój na zawsze
Wydawnictwo:
Carmen całe swoje dotychczasowe życie roztrząsała czy dobrze zrobiła wychodząc za mąż za Jobe.
Teraz jest matką trójki dzieci oraz wdową, bo Jobe właśnie umarł. Carmen już w czasie ślubu wiedziała, że źle robi, a jedynym rozwiązaniem jej problemu, jest śmierć męża.

Teraz gdy jest wolna, może w końcu korzystać z życia oraz bez tajemnic spotykać się ze swoim kochankiem.
Niestety, wkrótce okazuje się, że w piersi Carmen jest guz, a ona rozpoczyna długą i żmudną walkę z rakiem. Czy to kara? A może przeznaczenie?

"Mój na zawsze" to książka, która daje do myślenia. Carmen całe życie była niezdecydowana i żałowała swoich decyzji. Ta książka to roztrząsanie życia na drobne i jeszcze drobniejsze części oraz godzenie się z przeszłością.
Kobieta nigdy nie kochała swojego męża tak jak powinna. Była z nim z litości i z poczucia małżeńskiego obowiązku, z którego powstały ich dzieci. Po jego śmierci nie mogła pogodzić się z żalem, że tyle lat zmarnowała, ale czy naprawdę je zmarnowała? Być może Jobe dał jej coś, czego nikt inny by jej nie dał?

Tę książkę można naprawdę odebrać na wiele sposobów. Może to być zwykła powieść, a można szukać drugiego dna i ja je chyba znalazłam.
Zamierzacie przeczytać?

5 komentarzy :

 1. Wieloznaczność mnie przekonuje, więc na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mnie *.* i ta okładka <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też bym się chyba doszukała drugiego dna :) Zaciekawiła mnie historia głównej bohaterki, na pewno nie znalazła się w ciekawym położeniu i jestem ciekawa do jakich wniosków dojdzie na samym końcu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie kończę czytać. dostałam ją od chłopaka na dzień kobiet. i to jest dopiero drugie dno ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka