Cząstka ciebie - Ella Harper

Autorka: Ella Harper
Tytuł: Cząstka ciebie
Wydawnictwo:


Lucy i Luke są nierozłączni odkąd się poznali. Szaleńczo w sobie zakochani, pragną tylko jednego. Dziecka.

Mimo wielu prób naturalnego poczęcia, Lucy nigdy nie udało donosić się ciąży do końca. Zrezygnowani i z bólem w sercu ale i nadzieją decydują się na in vitro. Gdy i to nie pomaga, podejmują decyzję, że kolejna próba, będzie ich ostatnią.
Gdy udaje się donosić ciąże do momentu, w którym nigdy wcześniej się to nie zdarzyło, Luce i Luke są szczęśliwi i pełni nadziei.

Na wnuka czeka z niecierpliwością także Patricia, mama Luka, która po śmierci męża  nie potrafi się pozbierać.

Gdy wszystko wydaje się być na właściwych torach dochodzi do niespodziewanego wypadku, w którym ucierpi nie tylko Lucke, ale cała jego rodzina..

"Cząstka ciebie" to książka, która jest niesamowita. Nie bez powodu jej recenzja pojawia się dziś. Jest to piękny obraz miłości, poświęcenia, przyjaźni, lojalności, a także całej gamy uczuć i chęci posiadania dziecka.
Dawno mi się nie zdarzyło, żeby książka tak bardzo na mnie wpłynęła. Mało kiedy płaczę podczas czytania, ale tutaj zdarzyło się to kilka razy, szczególnie na końcu książki.
Mało kiedy też, tak długo trwa "przetrawienie" tego co przeczytałam.

Wcale nie dziwi mnie wybór tego tytułu jako kolejnego "klubowego" bo świetnie pasuje do pozostałych książek. Jest emocjonalny, wzruszający a jednocześnie trudny i piękny.

To pierwsza książka tej autorki, którą czytam ale wiem, że na pewno nie będzie to ostatnia. Jestem nią oczarowana i jednocześnie wzruszona, że mogłam uczestniczyć w życiu Lucy i Luka oraz być świadkiem tak trudnych doświadczeń jakimi byli "obdarowywani" przez los.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście polecam serdecznie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka