Ostatni list od kochanka - Jojo Moyes

Autorka: Jojo Moyes
Tytuł: Ostatni list od kochanka
Wydawnictwo:

Ellie to dziennikarka uwikłana w romans z żonatym facetem. Nie czuje się szczęśliwa ciągle licząc na to, że kochanek rzuci dla niej żonę. Ma dość domyślania się o co chodzi w oschłych smsach, czekania na kolejne spotkanie i kradzionych chwil pomiędzy wakacjami z żoną, a kolejnym spotkaniem.

Gdy przypadkiem odnajduje stare listy miłosne jest poruszona pięknem uczucia dwojga piszących do siebie ludzi. Postanawia odkryć jak skończyła się historia miłosna tych dwojga i napisać o nich artykuł, czy uda jej się dotrzeć do prawdy?

Jennifer po wypadku nie potrafi dojść do siebie. Nie pamięta gdzie jechała, ani z kim. Nie wie co czuje do męża, a właściwie dlaczego nie czuje nic. Znajomi coś przed nią ukrywają, ale niestety nie wie co.
Gdy przypadkiem odkrywa listy miłosne, które pisała z jakimś mężczyzną już wie, że miała romans. Pytanie tylko z kim?
Czy Jennifer odkryje kto skradł jej serce?

"Ostatni list od kochanka" to kolejna książka Jojo Moyes, którą miałam okazję czytać. Co prawda nie przebiła "Zanim się pojawiłeś" ale bardzo przyjemnie się ją czytało. Historia Jennifer jest przepiękna i wspaniale było ją poznać. To opowieść o prawdziwej miłości, której przekonania społeczne i pozycja kobiety w społeczeństwie oraz złe wybory nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł. Oczywiście nie zdradzę Wam zakończenia, ale uwierzcie mi jeżeli zastanawialiście się nad tym czy ją przeczytać, musicie jak najszybciej to zrobić.
Uwielbiam Jojo Moyes za to, ze tak wnikliwie analizuje ludzkie uczucia i tak świetnie potrafi je przekazać czytelnikowi i już nie umiem się doczekać kolejnej książki tej autorki.
A Wy macie ulubioną?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka