Wiosna w Różanej Przystani - Debbie Macomber

Autorka: Debbie Macomber
Tytuł: Wiosna w Różanej Przystani 
Wydawnictwo:

 

"Wiosna w Różanej Przystani" to kontynuacja "Pensjonatu wśród róż". Czytałam go już jakiś czas temu i naprawdę z wielką przyjemnością przeczytałam kontynuację, na którą bardzo czekałam.
Jo Marie Rose aby znaleźć cel w życiu po śmierci męża, postanowiła zająć się gotowaniem. Choć nie była przekonana na tak ryzykowny pomysł, to szybko okazało się, że to jest to, co sprawia jej radość.
W Różanej przystani klienci oprócz dobrego jedzenia odnajdują spokój. Jednym z klientów jest Annie. Niedawno rozpadł się jej związek i aby zapomnieć decyduje się zorganizować przyjęcie jubileuszowe dla swoich dziadków.
Jest też Mary, która zmaga się z chorobą, Julie i Kent, a także Oliver.
Wszyscy Ci ludzie szukają ratunku w Różanej przystani, czy go znajdą?

"Wiosna w Różanej Przystani" to bardzo specyficzna książka. Czytając ją niesamowicie się uspokajamy i czujemy się po prostu, tak swojsko. Poznajemy przy okazji kilka historii, które się łączą
a także kilka niezwiązanych ze sobą faktów, które później łączą się z całością sprawiając, że czytelnik nie wierzy w to, co czyta.

Jeżeli szukacie wspaniałej lektury na zimowe wieczory, to z wielką przyjemnością mogę Wam polecić i pierwszą i drugą część. Jestem pewna, że odpoczniecie i się zrelaksujecie, bo książki Debbie Macomber właśnie tak wpływają na czytelnika.
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka