Mężczyzna, którego nie chciała pokochać - Federico Moccia

Autor:  Federico Moccia

Tytuł: Mężczyzna, którego nie chciała pokochać

Wydawnictwo: 

" Mężczyzna, którego nie chciała pokochać" to opowieść, która z pewnością skradnie serce każdego czytelnika. To opowieść o poświęceniu i o miłości.

Sofia jest niezwykle uzdolnioną młodą kobietą. Odkąd pamięta jej miłością było pianino. Gdy z jej powodu mężczyzna, którego kocha ulega wypadkowi, Sofia obiecuje sobie, że nigdy już nie zagra. Wkrótce prosi swojego ukochanego aby się z nią ożenił i żyją sobie spokojnie do czasu gdy w życiu Sofii nie pojawi się ktoś inny..

Tancredi ma wszystko. Pieniądze, pozycje i mnóstwo nieruchomości. Nie ma tylko serca..
Uwodzi młode mężatki, wysyłając później zdjęcia zrobione z ukrycia ich mężom. Bez skrupułów niszczy życie rodzinne i małżeństwa innych.
Gdy spotyka Sofię wszystko się zmienia. Czy możliwe aby Tancredi się zakochał? Czy to kolejna młoda mężatka, która straci wkrótce dom, męża i szczęście?
Tych dwoje to zagadka, która poprowadzi czytelnika do pewnego układu...bardzo niecodziennego.

To już któreś moje spotkanie z tym autorem, ale przyznam, że to najlepsza jego książka. Zachwyciła mnie ta historia i choć nie do końca podoba mi się zakończenie, które trochę wskazuje mi na kontynuacje i nie jestem zadowolona z postępowania bohaterki, to uważam, że całość wypada naprawdę świetnie w porównaniu z innymi tytułami tego autora.
Jeżeli będziecie mieli okazję, koniecznie ją przeczytajcie:)
Polecam!

5 komentarzy :

 1. Po przeczytaniu Twojej recenzji (chociaż była pozytywna), jakoś nie ciągnie mnie do przeczytanie tej książki, więc chyba raczej sobie odpuszczę tą pozycję. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię tego autora i chciałabym przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 3. Od Federico kocham "Trzy metry nad Niebem" i "Tylko Ciebie chcę", więc gdy zobaczyłam tę książkę musiałam kupić ją mamie na urodziny. Będę miała okazję przeczytać i nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 4. O autorze wiele słyszałam, ale nie miałam okazji poznać żadnej jego książki, choć tę mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurde, czyli muszę kupić tę książkę *_*

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka