Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach - Ilona Adamska

Autorka: Ilona Adamska
Tytuł: Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach

To bardzo ciekawe co mężczyźni myślą o kobietach, które odgrywają w ich życiu ważną rolę.
Mężczyzn trudno jest nakłonić do zwierzeń, a jednak autorce się to udało!

"Ona w jego oczach" to książka, która jest zbiorem zwierzeń, wspomnień, myśli, uczuć i emocji mężczyzn, którzy zechcieli opowiedzieć o kobietach swojego życia. I nie są to tylko partnerki życiowe, żony czy narzeczone. Są to także matki, córki i koleżanki.

Książka jest o tyle ciekawa, że Panowie, którzy się wypowiadają są żywcem wzięci z show-biznesu. Między innymi: Przemysław Saleta, Emilian Kamiński, Jacek Borkowski, Krzysztof Pieczyński, , Łukasz Zagrobelny, Artur Chamski, czy Radosław Majdan.
Nawet nie wiecie jak fajnie jest poznać myślenie mężczyzny na temat kobiet. To takie zaglądanie do głowy. Poza tym muszę Wam wspomnieć, że pytania, które zadaje autorka są celne, zaskakujące i nieszablonowe. Dzięki temu książka jest jedyna w swoim rodzaju i czyta się ją naprawdę dobrze.
Mężczyźni są tak zróżnicowani nie tylko pod względem zawodu, który wykonują, ale także pod względem wieku czy doświadczenia. Dzięki temu mamy istny skarbiec myśli i wrażeń, a także przemyconych porad na temat tego, na co mężczyźni zwracają uwagę czy co w kobietach kochają najbardziej.

"Ona w jego oczach" to książka, która pozwala spojrzeć na kobietę oczami mężczyzny i z zupełnie innego punktu widzenia. Pozwala zobaczyć jak to jest być nią w jego oczach:)
Przyznam, że sama chciałabym aby i mój mężczyzna opowiedział o mnie, kto wie, może dowiedziałabym się czegoś nowego?

Przy okazji wspomnę, że cały dochód ze sprzedaży tej książki, trafia na rzecz podopiecznych Fundacji Krwinka. Warto kupić:)

6 komentarzy :

 1. Uwielbiam tego typu książki. Strasznie podobały mi się "Ludzie na walizkach" Hołowni i czuję, że poniekąd ta publikacja może być do niej nieco podobna. Co prawda inna tematyka, ale może równie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się ta publikacja podobała. Sama planuję ją jutro opisać

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgodzę się z przedmówczynią:) Też lubię tego typu publikacje. Mam słabość do tego typu książek. Chyba najlepiej wspominam "Kobiety dyktatorów".

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę mieć! Książki o kobietach uwielbiam najmocniej

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam i bardzo fajna publikacja. Najważniejsze jednak jest to, że dochód z jej sprzedaży idzie na szczytny cel.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałem...fajne wypowiedzi niektórych facetów. Warto przeczytać, jak wygląda "polskie" spojrzenie na kobietę przez męskie okulary.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka