Pozwól się uwieść - Anna KarpińskaAutorka: Anna Karpińska
Tytuł: Pozwól się uwieść
Wydawnictwo:

 

Marta do tej pory była żoną Rafała, matką Rozalii i Kajtka, córką Stefanii i siostrą Renaty. W kółko tylko dom, praca, usługiwanie matce i siostrze i od początku.
Wszystko zmienia się gdy Marta odczytuje smsa, którego otrzymał niewierny mąż. Wyrzuca go z domu i zostaje sama z wielkim domem, z dziećmi, które mają je za złe rozwód, z upierdliwą matką i absorbującą siostrą. Do tego jej pozycja w pracy jest zagrożona i nic, ale to nic, nie układa się tak jakby Marta chciała.
W końcu postanawia wyjechać. Szukając na forach internetowych informacji o tym na jaką grecką wyspę się udać, nawiązuje internetową znajomość. I tu się dopiero zaczyna! Nowa znajomość, afera policyjna, problemy wychowawcze, złe relacje z siostrą i matką i tak dalej, ale o tym musicie już przeczytać sami:)


Przyznam, że spodziewałam się czegoś innego, ale jestem miło zaskoczona, bo książka to nie tylko historia romansu, ale także skomplikowanych relacji rodzinnych, zakrętów życiowych, a także rozterek samotnej kobiety i matki.
Marta dopóki była żoną Rafała, była także sprzątaczką matki i siostry, bezpłatną i wykorzystywaną opiekunką siostrzenicy, a także praczką, kucharką i Bóg wie czym jeszcze. Dopiero rozwód otworzył jej oczy. To po rozwodzie pierwszy raz spostrzegła, że dla rodziny zrezygnowała ze wszystkiego. Z pasji, z marzeń i z pragnień. Marta na nowo odkrywa siebie i próbuje odbudować swoje życie. Czy jej się uda? Tego dowiedziecie się z książki, którą czyta się rewelacyjnie.
Polecam!

8 komentarzy :

 1. Skoro czyta się rewelacyjnie, to na pewno sięgnę po tę książkę:)Fabuła wydaje się być ciekawa
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię tego typu książki, a gdy czyta się szybko, łatwo, tym lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale kusisz :) a ja już limit finansowy na książki wyczerpałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wdaje mi się, że to książka jakich wiele, więc chwilowo podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zainteresowałaś mnie tą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. książka wydaje się idealna na wiosenne wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje się, że kolejna książka stanie na mojej półce. :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka