Muszę przeczytać - Lipiec

 

Lipiec to miesiąc, w którym chyba każdy kto planuje urlop, robi listę książek, która pojedzie z nim w walizce. U mnie taka lista już jest, choć ciągle się zmienia.
Mimo całego stosu książek, które mam w domu i które czekają na przeczytanie, powiększa się też wirtualny stos książek, które chce przeczytać.

Na początku lipca będzie miało premierę kilka interesujących książek.
Pierwsza to " Ten jeden dzień" autorstwa Gayle Forman. Poprzednie książki autorki, choć mnie nie zachwyciły to naprawdę dobrze się je czytało, dlatego jestem ogromnie ciekawa, jak będzie z pierwszą częścią najnowszej serii. Interesująca wydaje się też pierwsza część argentyńskiej serii "W Krainie Kolibrów". Choć książka wygląda niepozornie, podejrzewam, że będzie rewelacyjna.
Pierwszego lipca premierę będzie też miała kolejna już część serii Rosemary Beach - Grając w miłość, którą czytam już właściwie żeby być na bieżąco. Z tych wszystkich części i tak uważam, że najlepsza była pierwsza - "O krok za daleko".
Nie bez powodu znalazła się też na tej liście kolejna już ksiązka Kristin Hannah, która za każdym razem zachwyca mnie fabułą i kreacją bohaterów, myślę, że i tym razem się nie zawiodę i Katarzyny Kołaczewskiej, która swoją ostatnią książką postawiła wysoko poprzeczkę i jestem ciekawa czy najnowsza książka będzie tak samo dobra jak poprzednia.
W połowie lipca premierę będzie miała "Książka bez sensu". Pewnie nie zwróciłabym na nią uwagi, gdyby nie to, że uwielbiam "Zniszcz ten dziennik" więc jestem ciekawa jak ta książka zostanie odebrana.
Koniec miesiąca to same perełki. Gorąca nowość od Wydawnictwa Pascal czyli "Jesteś zagadką" "Lista gości" od Wydawnictwa Prószyński i chyba najbardziej wyczekiwana przede mnie książka od Wydawnictwa Otwarte Powrót do Daringham Hall. Jedno jest pewne.
Lipiec będzie bardzo gorący...

Widzicie coś dla siebie z tej listy?
 


 Lista:

Ten jeden dzień - Gayle Forman (1.07)
Grając w miłość  - Abby Glines (1.07)
W Krainie Kolibrów - Sofia Caspari ( 1.07)
Nocna droga - Kristin Hannah (2.07)
Wbrew sobie - Katarzyna Kołaczewska ( 7.07)
Książka bez sensu - Alfie Deyes (15.07)
Lista gości - Melissa Hill (28.07)
Powrót do Daringham Hall - Kathryn Taylor (29.07)
Jesteś zagadką - Kendall Ryan (29.07)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka