Z zapachem wśród książek. Vanilla Bourbon Yankee Candle Vanilla Bourbon Yankee Candle

Skusiłam się na ten zapach chociaż wcale nie lubię bourbonu. Byłam ciekawa no i skusiły mnie pozytywne recenzje i przepiękne zdjęcia znajdujące się na stronie Yankee Candle.

 Zobaczcie, kto by nie spróbował? Nie powiem żebym się nie obawiała, dlatego zdecydowałam się tylko na wosk, bo wiecie cała duża świeczka, znajdzie się u mnie tylko jak znam zapach i jest tym ulubionym.Według producenta, wosk ma tajemniczy i słodki zapach, złamany nutą bourbona i delikatną nutą wanilii.
W opakowaniu pachnie kiepsko. Przyznam, że gdy przyszedł stwierdziłam, że jest okropny i dobrze, że zamówiłam tylko wosk. Kilka godzin palenia i po krzyku, ale gdy go odpaliłam, bardzo się zdziwiłam.
Według mnie wosk jest idealny na zimę, gdy za oknem zawierucha, a my siedzimy w ciepłym domu z kubkiem gorącej czekolady:)

Zapach jest rzeczywiście słodki ale nie mdlący. Ja w nim bardziej czuję nutkę czekolady przełamanej kawą i właśnie wanilię.
Jest to niecodzienny i piękny zapach. Na pewno nie dla każdego, dlatego jeżeli myślicie o dużym opakowaniu, a nie znacie zapachu, spróbujcie najpierw wosku.

Do kupienia tu: 
Wosk Vanilla Bourbon
Inne woski
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka