Złączeni Carol Cassella KONKURS DLA WAS!
Książki z serii "Kobiety to czytają" są jednymi z moich ulubionych.
Ponieważ książka ma premierę już jutro, chciałabym oddać w Wasze ręce DWA EGZEMPLARZE tej książki.

Ponieważ ja właśnie zaczynam ją czytać fajnie, gdyby i ktoś mógł to robić w tym samym czasie.
Jeżeli macie ochotę zapraszam do zapoznania się z zasadami zgłoszenia:)Aby wziąć udział w zabawie należy:
- zostawić komentarz pod tym postem wraz z informacją dlaczego chcielibyście tę książkę przeczytać oraz e-mailem do siebie
- poinformować o konkursie swoich znajomych (może być przez facebook, bloga, instagram itp) banner na dole
- fajnie jeżeli jesteście lub zostaniecie moim obserwatorem, ale oczywiście nie jest to konieczne
- jeżeli przeczytacie już książkę podzielcie się opinią na stronie jakiejkolwiek księgarni, wtedy dajecie sygnał innym, że książkę warto przeczytać, a z doświadczenia wiem, że wszystkie książki z tej serii warto czytać. Nie jest to warunek konieczny, ale pamiętajcie, że warto to robić:)
- konkurs trwa tydzień czyli do 19 sierpnia. Po tym czasie wybiorę dwie najbardziej oryginalne, lub po prostu szczere, chwytające za serce czy zwykłe odpowiedzi osób, do których książka zostanie wysłana.

Zapraszam!WYNIKI:

Nie ukrywam, że bardzo trudno było mi wybrać zwycięzców, bo w moim odczuciu każdy z biorących udział zasługuje na tę książkę. Odpowiedzi były fantastyczne i wiedzcie, że każdy z Was świetnie uargumentował mi potrzebę posiadania tej książki.
Mimo to wybrałam dwie odpowiedzi i to właśnie do Was książka zostanie wysłana!
Gratuluję i proszę o adresy.
(można je wysłać poprzez formularz kontaktowy z boku strony)

angelina73
16 sierpnia 2015 16:42

Nigdy nie miałam zacięcia w kierunku medycyny,a gdybym miała pokroić nieboszczyka to chyba bym do niego dołączyła.Na przekór temu lubię thrillery o tematyce medycznej :amnezje,operacje plastyczne ,eksperymenty...wszystko to co wzbudza dreszczyk emocji.Chciałaby przeczytać tę książkę ,bo choć nie jest krwawym kryminałem ,to umysł ludzki skrywa wcale nie mniej tajemnic i może być źródłem ciekawych przeżyć i informacji.Czytać uwielbiam i nie przepuszczam okazji aby "dopaść" kolejnej ciekawej pozycji.

Joanna Mikulec
18 sierpnia 2015 00:51

Nie muszę chyba mówić, bo to oczywiste, że sam opis książki wydaje się ciekawy i taki właśnie jak teraz książki czytam - zwykłe, życiowe z nutką (nutkami) tajemniczości i sekretów, intryg, bez których byłoby nudno. Jest też słynna seria "Kobiety to czytają!", która kusi jeszcze bardziej. Jednak muszę się przyznać, że najbardziej jestem ciekawa właśnie ofiary wypadku, która z tego co rozumiem z krótkiego opisu książki, jest w śpiączce. Od zawsze zastanawiałam się jak to jest, gdy człowiek zapada w śpiączkę. Jak on się wtedy czuje? Czy rzeczywiście słyszy jak ktoś do niego mówi, czy jest na wszystkie słowa po prostu głuchy? Czy przeżywa jakiś specjalny sen, a może jest uwięziony w jakiejś klatce wspomnień? Śpiączka, ale jestem też ciekawa braku tożsamości tejże bohaterki. Jak to możliwe, że nikt się po nią nie zgłosił? Może ten owy wypadek nie zdarzył się przez przypadek, może ktoś chciał pozbyć się tej kobiety? Takie nachodzą mnie pytania, które mam nadzieją zostałyby zaspokojone, gdybym przeczytała "Złączeni". Nie ukrywam, iż miło byłoby wygrać tę książkę, a jeszcze milej przeczytać. Lubię taką intrygującą tematykę z wieloma pytaniami, które bardzo potrzebują odpowiedzi. Kocham czytać i nie wyobrażam sobie życia bez książek. Tworzę własną domową biblioteczkę i z przyjemnością powierzę tej perełce dom.

e-mail: asiulka98@onet.pl
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka